БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНІ РОБОТИ, ПРОЕКТУВАННЯ, ИНЖИНІРИНГОВІ ПОСЛУГИ
  РУССКИЙ
ПРО НАС

НАША ІСТОРІЯ

ГОТЕЛЬНІ ПОСЛУГИ

СИСТЕМИ ОХОРОНИ
                     
 

 

НАШІ РОБОТИ

В рамках проведення реструктуризації вугільної галузі країни ТОВ "МП Юлія" брало участь у ліквідації вугільних шахт № 4 НВ і № 8НВ м. Нововолинськ.

Замовником виступало Державне підприємство "Укрвуглереструктуризація".

У ході робіт було ліквідовано дві вугільні шахти і при цьому демонтовано понад 120 будинків і споруд, більше 3000 т. устаткування і металоконструкцій, засипано 4 стовбури шахт з улаштуванням залізо - бетонних перемичок на позначках: - 20,0 м, - 10,0 м, та 0,00 м.

Деякі споруди демонтувалися шляхом проведення буро - підривних робіт, до здійснення яких компанія залучала спеціалізовані організації

       
 

У грудні 2001 р. підприємство стало переможцем у тендері на виконання робіт за контрактом "Будівництво ставка - відстійника шахтних вод та електролізної на шахті "Бужанська" м.Нововолинськ.

Згідно з контрактом компанією споруджено:
ставок - відстійник ємністю 39 тис. м куб. із влаштуванням протифільтраційного екрану з плівки та водоскидна споруда;
улаштовані зовнішні комунікації та мережі - водопровід, каналізація, тепломережі, технологічні трубопроводи, електричне живлення, зв`язок та радіофікація, а також монтаж та пуско - налагоджування обладнання по знезараженню зворотних вод методом електролізу;
збудована електролізна із влаштуванням систем опалення, вентиляції, водопроводу та каналізації.

Своєчасне та ефективне виконання контракту стало можливим завдяки чіткій організації праці, високій кваліфікації керівного та лінійного персоналу.

     
 
 

За замовленням Корпусу інженерів Армії США в Європі ТОВ "МП Юлія" з квітня по серпень 2001 року виконувало проектні та будівельно - монтажні роботи з реконструкції комунальних об`єктів і системи енергопостачання полігону МО України "Яворів".

Були виконані наступні роботи:
реконструкція двох казарм центрального містечка полігону та водоносної станції;
будівництво системи зовнішнього енергопостачання полігону;
будівництво трансформаторної підстанції.

Якісне проведення робіт дозволило успішно провести спільні навчання "Щит миру 2001".

   
 

У січні 2002 р. наше підприємство проводило роботи з демонтажу металоконструкцій з дахів споруд № 1 та № 2 Каховського шлюзу.

Демонтаж виконувався методом "вогняного" різання по секціях і елементах. Даний вид робіт проходив одночасно з ремонтними роботами ( у зоні демонтажу) на основних механізмах і устаткуванні шлюзу.

Сумарна вага демонтованих металоконструкцій склала 37 тонн.

   
 

В рамках угоди між Україною і США про надання допомоги Україні в ліквідації стратегічних ядерних сил ТОВ "МП Юлія" з 1995 по 2001 рік успішно реалізовано понад 20 контрактів замовниками яких виступали такі відомі американські компанії як: Bechtel National Inc.( USA ), Hughes Aircraft Systems International , ( USA ), Raytheon Tehnical Services Co . ( USA ).

За 7 років компанією ліквідовано 120 ШПУ і 12 УКП із супутньою інфраструктурою .

З квітня 1997 року по листопад 1999 року проводились роботи з різання металобрухту, що вивільняється в ході ліквідації ШПУ й УКП на ракетних базах "Хмельницький" і "Первомайськ". За цей період було порізано, розсортовано і пакетовано понад 35 тисяч тонн металу.

         
   
 

З 1998 по 1999 рік підприємство брало участь у будівництві і капітальному ремонті залізничних колій.

Роботи проводилися з метою організації безпечного транспортування ракет і контейнерів УКП до місць їхнього подальшого збереження.

Були побудовані (1998) під ` їздні колії до майданчика перевантаження станції Бандурка Одеської залізниці.

При цьому було укладено 720 метрів колії, побудовано 4 стрілочних переводи.

На перегонах Козятин - Михайленки, Козятин - Жмеринка (1999) було відремонтовано 28,3 км шляхів, змонтовано 29 стрілочних переводів.

Висока організація виробництва дозволила вести роботи без порушення графіків руху магістральних потягів.

З 1998 р. по 2001 р. ТОВ "МП Юлія" виконувало роботи з технічної рекультивації площадок ліквідаційних ШПУ й УКП на базі "Первомайськ" у Миколаївській області.

У результаті виконаних робіт було рекультивовано 60 площадок УКП загальною площею 191 гектар.

   
 

З 1999 року по 2001 рік проводилися ліквідаційні роботи на авіаційних базах України.

Ліквідовано й утилізовано 10 літаків ТУ - 160, один літак ТУ - 95, дві крилаті ракети Х - 55.

Один літак ТУ - 160 переобладнаний під музейний експонат (м. Полтава).

У процесі виконання робіт перероблено і підготовлено до транспортування 600 тонн літакового брухту.

     
 

Із серпня 1999 р. по грудень 2000 року компанія виконувала роботи з демілітаризації ділянок збереження ядерної зброї на ракетних базах, розташованих у м. Хмельницькому й у м.Первомайську, Миколаївської області.

З жовтня 1999 р. по лютий 2000 р. для забезпечення необхідного екологічного стану територіїТОВ "МП Юлія" проводило роботи з комплексного обстеження сховища радіоактивних відходів.

Сховище знаходилось на території колишньої ділянки збереження ядерної зброї об`єкта "Макарів" і являло собою джерело підвищеної радіаційної небезпеки для населення і навколишнього середовища.

Для безпечного проведення робіт з його демонтажу й перепоховання було проведено комплексне інженерне і радіологічне обстеження.

За результатами обстеження й отриманими даними було розроблено і схвалено 9 методик, що лягли в основу подальших робіт з перепоховання сховищ.

       
 

На протязі 2002 - 2003 р. виконувались роботи по ущільненню вікон і дверей в адмінбудинках м. Києва.
Замовником виступала Київська міська адміністрація. Загальний обсяг робіт з установки ущільнювача склав 716000 п.м.

 
  Окна2

Окна

   
 

В 2006р було виконано установку профільтраціонної мембрани на об'єкті будівництва  автомобільної дороги

на ділянці с. Лобойковка

 

 

Виконано проекти по монтажу гідроізоляційного екрана з поліетиленової плівки високої щільності на пожежних водоймах 20 нафтобазах Черкаської, Харківської, Запорізької областях

   
 

Монтаж  і введення в експлуатацію екрана з гумового матеріалу на будівництві торгово-офісного центра в м. Вінниця"

 

В 2006 - 2007 р. г. виконані проектні, монтажні, пусконалагоджувальні роботи з  реконструкції водопостачання, ремонту протипожежних водойм на об’єктах Міністерства оборони України

 

 

 

В 2007м виконувалися монтажні роботи з облаштованості даху з використанням гумового матеріалу на об'єкті замовника даху корпуса № 1 внутрішнього заводського транспорту  ВАТ «Маяк»

 
 

Проведено реконструкції лабораторій водопровідної насосної станції «Пятничани» у м. Вінниця, а також Капітальний ремонт баклабораторії адміністративно-лабораторного корпуса Укр. НГПЧІ ім. Мечникова в м. Одеса

 

 
   

Літом 2008 року в місті Вінниця було встановлено більше 100та метрів лежачих поліцейських по всьому місту

 
       
         
     
     
Всі права захищені © 2000-2008     Дизайн ООО "МП Юлія"